Twój tymczasowy adres e-mail

Utworzono e-maile 2450 Otrzymane wiadomości 919

Zapomnij o spamie, subskrybcjach reklamowych i atakach hakerskich. Zachowaj swoją prawdziwą skrzynkę pocztową czystą i bezpieczną. Spambox zapewnia tymczasowy, bezpieczny, anonimowy, darmowy, jednorazowy adres e-mail.

Warunki korzystania z serwisu

Informacje zapisywane są przez wiele lat na tradycyjnej poczcie elektronicznej. Mogą być one narażone na włamanie lub utratę z powodu awarii usługi.

Korzystanie z poczty tymczasowej pozwala na całkowite zabezpieczenie swojej prawdziwej skrzynki pocztowej przed utratą danych osobowych. Twój tymczasowy adres e-mail jest całkowicie anonimowy. Twoje dane: informacje o Twojej osobie i użytkownikach, z którymi się komunikujesz, adres IP, adres e-mail są chronione i całkowicie poufne.

SpamBox nie przechowuje Twojego adresu IP. To oznacza, że jesteście Państwo niezawodnie chronieni przed wszystkimi nieuprawnionymi działaniami, które mogą zagrozić Państwa informacjom i naruszyć Państwa prywatność. Wszystkie e-maile i dane tymczasowo przechowywane w naszym serwisie są trwale usuwane po upływie 24 godzin. Możesz usunąć swój tymczasowy adres e-mail w dowolnym momencie za pomocą odpowiedniego przycisku "Usuń" na stronie głównej.

Twoja prywatność jest dla nas najwyższym priorytetem. Nie musisz obawiać się o swoje dane. Zapewnimy im pełną ochronę. Dostęp do Twoich danych będzie udzielony tylko Tobie osobiście i tylko na czas trwania tymczasowego adresu e-mail.

Niesamowite funkcje

SpamBox jest narzędziem do tymczasowego wysyłania jednorazowych wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia. Nie jest wymagana rejestracja. To może pomóc deweloperom debugować usługi mailowe, a inni mogą korzystać z naszej usługi do rejestracji na stronach internetowych, aby uniknąć spamu, uporczywych reklam i złośliwego oprogramowania.