Twój tymczasowy adres e-mail

Utworzono e-maile 2450 Otrzymane wiadomości 919

Zapomnij o spamie, subskrybcjach reklamowych i atakach hakerskich. Zachowaj swoją prawdziwą skrzynkę pocztową czystą i bezpieczną. Spambox zapewnia tymczasowy, bezpieczny, anonimowy, darmowy, jednorazowy adres e-mail.

O nas

SpamBox to usługa, która pozwala na otrzymywanie wiadomości e-mail na tymczasowy adres, który ulega samozniszczeniu po upływie określonego czasu. Jest ona również znana pod nazwami takimi jak: tempmail, 10minutemail, throwaway email, fake-mail lub trash-mail. Wiele forów dysuksyjnych, właścicieli Wi-Fi, stron internetowych i blogów wymaga od odwiedzających rejestracji, zanim będą oni mogli przeglądać treści, komentować lub pobierać. SpamBox jest najbardziej zaawansowaną usługą tymczasowej poczty elektronicznej, która pomaga uniknąć spamu i zachować bezpieczeństwo.

Niesamowite funkcje

SpamBox jest narzędziem do tymczasowego wysyłania jednorazowych wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia. Nie jest wymagana rejestracja. To może pomóc deweloperom debugować usługi mailowe, a inni mogą korzystać z naszej usługi do rejestracji na stronach internetowych, aby uniknąć spamu, uporczywych reklam i złośliwego oprogramowania.