Twój tymczasowy adres e-mail

Utworzono e-maile 2450 Otrzymane wiadomości 919

Zapomnij o spamie, subskrybcjach reklamowych i atakach hakerskich. Zachowaj swoją prawdziwą skrzynkę pocztową czystą i bezpieczną. Spambox zapewnia tymczasowy, bezpieczny, anonimowy, darmowy, jednorazowy adres e-mail.

Często zadawane pytania

Usługa tymczasowej anonimowej poczty email jest specjalnie zaprojektowana, aby chronić Twoją prywatność. Pojawiliśmy się stosunkowo niedawno. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pomogą Państwu wyjaśnić oferowaną usługę i od razu w pełni korzystać z naszej wygodnej i w pełni bezpiecznej usługi.

 

Co to jest poczta tymczasowa / jednorazowa / anonimowa?
Jednorazowy adres e-mail to tymczasowy i całkowicie anonimowy adres e-mail, który nie wymaga żadnej rejestracji.

Dlaczego potrzebujesz tymczasowego adresu e-mail?
Do rejestrowania się na podejrzanych stronach, tworzenia i wysyłania anonimowej korespondencji. Jest on szczególnie przydatny we wszystkich sytuacjach, w których Twoja prywatność jest najważniejsza np. fora, loterie, komunikatory internetowe.

Czym różni się poczta jednorazowa od zwykłej poczty elektronicznej?
Nie wymaga rejestracji;
Jest całkowicie anonimowa. Wszystkie Twoje dane osobowe, adres, adres IP są usuwane po zakończeniu okresu użytkowania skrzynki.

Wiadomości są dostarczane natychmiastowo.
Adres e-mail jest generowany automatycznie. Nie musisz ręcznie wybierać darmowej nazwy hosta.
Skrzynka pocztowa jest w pełni zabezpieczona przed spamem, włamaniami i exploitami.

Jak wysłać wiadomość e-mail?
Wysyłanie emaili jest całkowicie wyłączone i nie zamierzamy tego wprowadzać z powodu oszustw i problemów ze spamem.

Jak usunąć tymczasowy email?
Naciśnij przycisk 'Usuń' na stronie głównej.

Czy mogę sprawdzić otrzymane emaile?
Tak, są one wyświetlane pod nazwą Twojej skrzynki pocztowej. Możesz jednocześnie zobaczyć nadawcę, temat i zawartość wiadomośći. Jeśli oczekiwany przez Ciebie email przychodzący nie pojawia się na liście, naciśnij przycisk 'Odśwież'.
Odpowiedzieliśmy na wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące tymczasowych skrzynek pocztowych. Jeśli masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi, zapraszamy do skorzystania z naszej strony kontaktowej.

Niesamowite funkcje

SpamBox jest narzędziem do tymczasowego wysyłania jednorazowych wiadomości e-mail za pomocą jednego kliknięcia. Nie jest wymagana rejestracja. To może pomóc deweloperom debugować usługi mailowe, a inni mogą korzystać z naszej usługi do rejestracji na stronach internetowych, aby uniknąć spamu, uporczywych reklam i złośliwego oprogramowania.